Rubio w Abu Dhabi: żaden kraj nie może pobierać opłat za przejście przez Ormuz
Sekretarz stanu USA Marco Rubio zapewnił w Abu Dhabi, że nie będzie pobierania opłat od statków przepływających przez cieśninę Ormuz. Podkreślił, że Stany Zjednoczone mają w tej sprawie poparcie wszystkich krajów regionu. Wypowiedź Rubio jest odpowiedzią na wcześniejsze sygnały o możliwości wprowadzenia takich opłat.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!