ROW Rybnik rozbił rywali w Rzeszowie — Szczyrba i Klecha zgarnęli wszystkie punkty
W siódmej rundzie Drużynowego Pucharu 2. Ekstraligi w klasie 500R rozegranej w Rzeszowie triumfował ROW Rybnik. Franciszek Szczyrba i Wiktor Klecha zdobyli komplet możliwych punktów w tej rundzie. Rybniczanie potwierdzili dominację w rozgrywkach, wygrywając po raz kolejny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!