Sejm uchwalił abolicję dla właścicieli niezarejestrowanych studni do końca 2027 r.
Sejm uchwalił w piątek nowelizację Prawa wodnego, która wprowadza czasową abolicję dla właścicieli niezarejestrowanych studni. Do końca 2027 roku będą mogli zalegalizować studnie bez opłat legalizacyjnych i kar administracyjnych. Skorzystanie z abolicji wymaga jednak spełnienia określonego warunku, który ustawa precyzuje.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!