KE chce mediować między Polską a Ukrainą. Szłapka: nie potrzebujemy pośrednictwa
Rzeczniczka Komisji Europejskiej Paula Pinho ogłosiła, że KE jest gotowa pośredniczyć w rozmowach między Polską a Ukrainą. Szefowa KE Ursula von der Leyen weźmie udział w konferencji dotyczącej odbudowy Ukrainy, mimo że Wołodymyr Zełenski zrezygnował z udziału. Rzecznik polskiego rządu Adam Szłapka odrzucił ofertę, stwierdzając: „Myślę, że nie potrzebujemy pośrednictwa".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!