Erdoğan podziękował Polsce za popieranie akcesji Turcji do UE
Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan podziękował we wtorek Polsce za wsparcie w procesie akcesji Ankary do Unii Europejskiej i wyraził nadzieję, że Warszawa utrzyma tę postawę. Spotkanie odbyło się z prezydentem RP Karolem Nawrockim, który oświadczył, że Turcja jest jednym z najważniejszych partnerów i sojuszników Polski.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!