Obligacje skarbowe USA drożeją — inwestorzy ograniczają zakłady na podwyżki stóp Fed
Amerykańskie obligacje skarbowe podrożały, gdy inwestorzy ograniczyli zakłady na podwyżki stóp procentowych przez Rezerwę Federalną w ciągu najbliższego roku. Wzrost cen obligacji napędziła wyprzedaż na rynku akcji oraz dalszy spadek cen ropy naftowej. Rynek wycenia teraz niższe prawdopodobieństwo agresywnych działań Fed.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!