Legia rozstała się z Nsame (lat 33). Napastnik trafił do ligowego rywala
Legia Warszawa oficjalnie zakończyła współpracę z napastnikiem Jean-Pierre'em Nsame. Trener Marek Papszun chciał zatrzymać 33-latka w klubie na nowy sezon, jednak do tego nie doszło. Klub ogłosił rozstanie, a niedługo po tym ligowy rywal poinformował o zakontraktowaniu Cameruńczyka. Polski rynek transferowy jest w tym okienku wyjątkowo aktywny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!