Kurki pojawiły się już w polskich lasach — wysyp jeszcze skromny
Pierwsze kurki pojawiły się już w polskich lasach, donoszą grzybiarze. Wysyp jest na razie skromny, a grzyby są małe. Miłośnicy grzybobrania powinni uważnie patrzeć pod nogi podczas spacerów w lesie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!