Polacy będą mogli pozywać władze za smog – rząd przyjął projekt ustawy
Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy przyznającej obywatelom, przedsiębiorcom i organizacjom społecznym prawo do składania skarg na programy ochrony powietrza lub ich brak. Nowe przepisy mają wzmocnić prawa mieszkańców do czystego powietrza i ochrony zdrowia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!