FIFA przydziela Marcinakowi kolejny mecz na Mundialu 2025
Szymon Marciniakznalazł się w gronie sędziów oddelegowanych przez FIFA do prowadzenia tegorocznego Mundialu. Polski arbiter poprowadził już jedno spotkanie w fazie grupowej, które nie obeszło się bez kontrowersji. FIFA zdecydowała się mimo to powierzyć mu kolejny mecz turniejowy, potwierdzając swoje zaufanie do Polaka.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!