Kawa awansowała w kwalifikacjach Wimbledonu, tracąc tylko 4 gemy
Katarzyna Kawa wygrała pierwszy mecz kwalifikacji do Wimbledonu, pokonując Susan Bandecchi i tracąc zaledwie cztery gemy w całym spotkaniu. Polska tenisistka zameldowała się w kolejnej rundzie eliminacji do wielkoszlemowego turnieju na kortach trawiastych. Kawa kontynuuje walkę o awans do głównej drabinki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!