Patryk Kun odchodzi z Legii i trafia do Wisły Płock
Patryk Kun nie przedłuży kontraktu z Legią Warszawa po zakończeniu sezonu. Według portalu meczyki.pl 31-letni piłkarz jest bliski podpisania umowy z Wisłą Płock. Zawodnik pozostanie więc w PKO Ekstraklasie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!