Pijana matka na balkonie, 2-latek samotnie błąkał się nocą w Gorzowie
W środku nocy dwuletnie dziecko samotnie chodziło po ulicy w Gorzowie Wielkopolskim. Jego matka siedziała pijana na barierce balkonu w tym samym czasie. Kobieta usłyszała już zarzuty karne w związku z narażeniem dziecka na niebezpieczeństwo.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!