Polska wybuduje trzeci terminal LNG w Zatoce Gdańskiej bez środków z budżetu
Premier Donald Tusk ogłosił, że w Zatoce Gdańskiej powstanie drugi pływający terminal LNG, co da Polsce łącznie trzy takie instalacje. Inwestycja nie będzie wymagała wsparcia z budżetu państwa ze względu na duże zainteresowanie ze strony inwestorów komercyjnych. Tusk podkreślił ambicje uczynienia Polski hubem gazowym w regionie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!