Kosiniak-Kamysz: Zełenski powinien przybyć na konferencję w Gdańsku
Wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz stwierdził, że prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski powinien wziąć udział w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku, ponieważ jest jej współorganizatorem. Dodał jednak, że nieobecność Zełenskiego to konsekwencja wcześniejszych decyzji strony ukraińskiej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!