Węgier kradł kości ze szpitala i przyznał się do kanibalizmu
30-letni pracownik szpitala na Węgrzech kradł ludzkie szczątki z placówki medycznej. Zatrzymany mężczyzna przyznał się też do wykopywania fragmentów ciał oraz aktów kanibalizmu. Sprawa wywołała ogromne poruszenie w całym kraju, a nagranie z zatrzymania opublikowała agencja AP.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!