500 tys. zł dla Szpitala Południowego: pieniądze na koncie szpitala, nie lekarza
Posłanka PiS Anna Kwiecień poinformowała we wtorek, że pół miliona złotych zwrócone przez lekarza Dawida Kacprzyka znajduje się już na koncie Szpitala Południowego i trwa proces księgowania faktur. Dzień wcześniej prokuratura twierdziła, że szpital przelał te pieniądze z powrotem na konto lekarza. Obie informacje są ze sobą sprzeczne, a sprawa dotyczy środków, które Kacprzyk miał zwrócić placówce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!