Linda Noskova odpadła w Bad Homburg w pierwszej rundzie
Linda Noskova, triumfatorka niedawnego turnieju WTA 500 w Berlinie, szybko zakończyła udział w kolejnym turnieju tej samej rangi w Bad Homburg na trawie. Czeszka przegrała już w pierwszej rundzie, nie potwierdzając świetnej formy z poprzedniego tygodnia. Jej występ w Niemczech okazał się bardzo krótki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!