Sprawa pobicia Niedzielskiego trafi do mediacji — następna rozprawa 30 września
Sąd Okręgowy w Siedlcach skierował sprawę pobicia byłego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego do postępowania mediacyjnego. Zarówno pokrzywdzony, jak i dwaj oskarżeni wyrazili zgodę na próbę wypracowania ugody. Kolejna rozprawa w tej sprawie została wyznaczona na 30 września.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!