Pijana 19-latka chwyciła kierownicę hulajnogi i potrąciła 10-latka – chłopiec w szpitalu
Dziesięcioletni chłopiec trafił do szpitala po potrąceniu przez elektryczną hulajnogę. Kierującym pojazdem był 14-latek, jednak jadąca z nim 19-letnia kobieta będąca pod wpływem alkoholu chwyciła za kierownicę i uderzyła w dziecko. Sprawa dotyczy niebezpiecznych zachowań użytkowników hulajnóg elektrycznych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!