Dwoje dzieci zginęło w rozgrzanym aucie we Francji. Fala upałów zbiera żniwo
Podczas rekordowych upałów w Europie we Francji w nagrzanym samochodzie zginęło dwoje dzieci, które czekały na powrót mamy z zakupów. Podobne tragedie odnotowano również w Niemczech i Hiszpanii. W wielu krajach wydano najwyższe ostrzeżenia meteorologiczne, a służby apelują o szczególną ostrożność w ekstremalnych temperaturach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!