Były premier Izraela: Przemyciliśmy Starlinki do Iranu
Były premier Izraela Naftali Bennett publicznie przyznał, że Izrael przemycił systemy internetowe Starlink do Iranu. To pierwsze oficjalne potwierdzenie tej operacji przez izraelskiego polityka. Bennett nie podał szczegółów dotyczących skali ani metod przemytu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!