Wychowankowie Stali Gorzów zdominowali 3. rundę Indywidualnego Pucharu Ekstraligi
W poniedziałek 22 czerwca na torze im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się 3. runda Indywidualnego Pucharu Ekstraligi 500R. Turniej zakończył się totalną dominacją wychowanków miejscowej Stali Gorzów. Trzech zawodników z tego klubu zajęło miejsca na szczycie klasyfikacji generalnej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!