Radni Rawicza odrzucili petycję mieszkańców przeciw żużlowi
Mieszkańcy okolic Stadionu im. Floriana Kapały w Rawiczu złożyli petycję domagającą się ograniczenia żużlowej działalności na obiekcie. Rada miejska zajęła się sprawą i podjęła decyzję — petycja została odrzucona. Żużel na stadionie będzie więc kontynuowany na dotychczasowych zasadach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!