Byli policjanci oskarżeni o kradzież danych 200 osób z policyjnych baz
Lubelska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko czterem byłym policjantom i dwóm detektywom. Zarzuca im nieuprawnione pozyskiwanie danych z policyjnych baz dotyczących około 200 osób w latach 2014–2020. Każdemu z oskarżonych grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!