Wipler spotkał się z szefem Zondacrypto w Monako, potem krytykował przepisy o krypto
Media ujawniły, że polityk Konfederacji Przemysław Wipler spotkał się z prezesem giełdy kryptowalut Zondacrypto Przemysławem Kralem w Monako, zanim zaczął publicznie krytykować przepisy dotyczące kryptowalut. Europoseł KO Dariusz Joński skomentował, że jeśli informacje się potwierdzą, Wipler "został złapany na gorącym uczynku". Sprawę nagłośnił materiał Barbary Sobskiej w TVN24.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!