Noskova odpada w Bad Homburg po 61 minutach – Świątek czeka na rywalkę w ćwierćfinale
Linda Noskova, która w weekend wygrała dwa tytuły podczas WTA 500 w Berlinie, odpadła w pierwszej rundzie turnieju w Bad Homburg po zaledwie 61 minutach, przegrywając 1:6, 3:6. Czeszka znajdowała się w tej samej ćwiartce drabinki co Iga Świątek, więc jej porażka zmienia układ potencjalnych rywalek Polki. Turniej w Bad Homburg to jeden z ostatnich sprawdzianów przed Wimbledonem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!