Magyar: Prorosyjska polityka Orbana zniszczyła relacje Węgier z Polską
Węgierski opozycyjny lider Péter Magyar oświadczył, że powodem ochłodzenia relacji Węgier z Polską jest prorosyjskie stanowisko rządu Viktora Orbana, czego Polacy „nie mogli tolerować". Magyar zapowiada unormowanie stosunków z Warszawą i nowy plan dla Grupy Wyszehradzkiej, jeśli przejmie władzę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!