Premier Ukrainy Julia Swyrydenko poprowadzi delegację na konferencję w Gdańsku
Premier Ukrainy Julia Swyrydenko stanie na czele ukraińskiej delegacji na Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku. Szefowa rządu podkreśliła, że zespół ma „jasne zadanie": wypracować konkretne porozumienia dotyczące zdolności obronnej, trwałości Ukrainy i rozszerzenia współpracy gospodarczej z partnerami.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!