Magyar: Polacy byli załamani zbliżeniem Orbána z Rosją
Węgierski lider opozycji Peter Magyar wystąpił we wtorek w parlamencie i skomentował ochłodzenie relacji Budapest–Warszawa. Stwierdził, że do kryzysu doszło, gdy rząd Viktora Orbána zbliżył Węgry do Rosji — czego polskie władze nie mogły zaakceptować. Magyar ostro skrytykował politykę zagraniczną Orbána jako szkodliwą dla węgierskich interesów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!