Prezenterka pogody TVN Malwina Żuchniewicz odebrała dyplom doktora
Malwina Żuchniewicz, prezenterka pogody znana z TVN, TVN24 i TTV, świętowała uroczystą promocję doktorską na warszawskiej uczelni. Choć pracę doktorską obroniła już kilka miesięcy temu, teraz odebrała list gratulacyjny z rąk rektora. "Za mną promocja doktorska. Piękne, dostojne, bardzo uroczyste wydarzenie" – napisała w mediach społecznościowych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!