Zderzenie trzech aut w okolicach Malborka – dwie osoby w szpitalu
Na drodze krajowej nr 22 w rejonie Malborka doszło do zderzenia trzech samochodów. Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Stogi. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!