Tesla Model 3 wjechała w dom w Teksasie — kierowca twierdził, że używał Autopilota
Amerykański regulator NHTSA wszczął specjalne dochodzenie po śmiertelnym wypadku Tesli Model 3 w Teksasie. Kierowca miał poinformować policję, że w chwili zderzenia korzystał z systemu automatycznego wspomagania jazdy. Auto wjechało w budynek mieszkalny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!