Samochód przewrócił się na Wisłostradzie po uderzeniu w auto na środkowym pasie
Na Wisłostradzie w Warszawie doszło do groźnego wypadku — auto uderzyło w samochód jadący prawidłowo środkowym pasem, po czym przewróciło się na bok i wylądowało w barierkach. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!