Tesla wjechała w dom w Teksasie – kierowca twierdził, że używał autopilota
W piątek Tesla wjechała z dużą prędkością w dom w Teksasie, zabijając kobietę. Kierowca twierdził, że korzystał z trybu „self-driving". Sprawa trafiła pod federalne dochodzenie prowadzone przez amerykańskie władze. To kolejny poważny wypadek z udziałem systemu autonomicznej jazdy Tesli badany przez organy federalne USA.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!