18-latek zginął w wypadku motocyklowym pod Płońskiem, 22-latek w szpitalu
W poniedziałek ok. godz. 18:20 na drodze gminnej w okolicach Charzyn w gminie Raciąż doszło do wypadku z udziałem dwóch motocykli typu cross. 18-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego zginął na miejscu. Drugi uczestnik zdarzenia, 22-latek z powiatu płońskiego, trafił do szpitala.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!