Posłanka KO czekała 3 tygodnie na badanie, na które kolejka wynosi 2 lata
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek w lutym 2025 roku czekała zaledwie trzy tygodnie na badanie, na które standardowa kolejka wynosi dwa lata – informuje portal Zero.pl. Umożliwiła jej to pomoc osoby związanej ze szpitalem w Żywcu, która również należy do KO. Sprawa wywołuje pytania o nierówny dostęp do opieki zdrowotnej i wykorzystywanie znajomości przez polityków.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!