Lekarz z Zielonej Góry zarobił 4,3 mln zł w 2021 r. na punkcie szczepień COVID-19
Robert Górski, lekarz pogotowia i radny Zielonej Góry, zarobił w 2021 roku ponad 4,3 mln zł, prowadząc punkt szczepień przeciw COVID-19. Przez dwa lata pandemii jego łączne dochody wyniosły blisko 6 mln zł. Cytowany przez „Gazetę Wyborczą" Górski zaprzecza nieprawidłowościom, tłumacząc te kwoty wyczerpującą, wielogodzinną pracą.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!