Polki w UK po brexicie: wzrost wrogości, sąsiadka zaczęła nękać
Lidia, Ola, Sylwia, Kasia i Ula – Polki mieszkające w Wielkiej Brytanii od wielu lat – zgodnie twierdzą, że 10 lat po referendum brexitowym życie w UK jest gorsze. Lidia opowiada, że sąsiadka zaczęła ją nękać, a wrogość otoczenia wpływa na jej poczucie bezpieczeństwa. Rozważa powrót do Polski. Kobiety uważają, że brexit ośmielił część Anglików do otwartej niechęci wobec obcokrajowców.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!