Zieliński i Johnson awansują w Eastbourne po super tie-breaku
Jan Zieliński i Luke Johnson awansowali do kolejnej rundy turnieju ATP 250 w Eastbourne. Para przegrała pierwszego seta z Benem Jonesem i Joshuą Parisem, lecz odwróciła losy meczu i wygrała po super tie-breaku. Był to udany start polsko-brytyjskiego duetu w tej imprezie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!