Pierwsza runda rozmów USA-Iran w Szwajcarii zakończona bez przełomu
Pierwsza runda negocjacji między USA a Iranem zakończyła się bez konkretnych postępów, ale rozmowy nie zostały zerwane. Dyplomaci niższego szczebla pozostają w Szwajcarii, by kontynuować szczegółowe rozmowy techniczne. Napięcia między stronami utrzymują się, jednak sam fakt kontynuowania dialogu uznawany jest za pozytywny sygnał.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!