Federalni zbadają wypadek Tesli w Teksasie — kobieta zginęła, Autopilot był aktywny
Federalni regulatorzy wszczęli dochodzenie w sprawie wypadku Tesli w Teksasie, w którym zginęła kobieta w piątek. Policja potwierdziła, że w chwili zderzenia aktywny był system wspomagania jazdy Autopilot. Śledztwo ma ustalić, czy technologia firmy przyczyniła się do tragedii.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!