Messi strzelił dwa gole, ale był wściekły na siebie. Rangnick: "To coś niebywałego"
Leo Messi zdobył dwa gole w meczu Argentyny z Austrią na mundialu, pomagając wygrać 2:0. Mimo hat-tricka 39-latek był wściekły na własne występy i przyznał to wprost po meczu. Austriacki selekcjoner Ralf Rangnick w wyjątkowych słowach chwalił mistrzostwo Messiego, nazywając go kimś wyjątkowym.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!