Ramiro Valdés, twórca kubańskiego aparatu inwigilacji, nie żyje. Miał 94 lata
Ramiro Valdés Menéndez, uważany za trzeciego najpotężniejszego człowieka na Kubie po braciach Castro, zmarł w wieku 94 lat. Był pierwszym dyrektorem kubańskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i odpowiadał za budowę państwowego systemu inwigilacji i tłumienia dysydentów. Przez dekady był jedną z kluczowych postaci kubańskiego reżimu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!