USA tymczasowo zniosły sankcje naftowe na Iran po rozmowach o atomie
Administracja Trumpa tymczasowo zawiesiła sankcje naftowe wobec Iranu, powołując się na „produktywne" rozmowy dotyczące irańskiego programu nuklearnego. Trump i wiceprezydent JD Vance wskazali na postęp w negocjacjach. Strona irańska zastrzegła jednak, że nie podjęto „żadnych nowych zobowiązań".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!