Ukraińscy dziennikarze apelują do Zełenskiego: przyjedź do Gdańska, bo „zmierzamy w otchłań"
Ukraińscy dziennikarze skierowali otwarty apel do prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, wzywając go do udziału w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku. Redaktorzy podkreślają, że w obliczu kryzysu w relacjach polsko-ukraińskich obecność Zełenskiego w Polsce ma kluczowe znaczenie. „Nie chodzi o nagrody. My naprawdę zmierzamy w otchłań" — napisali w apelu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!