Kanada zbuduje do 10 nowych reaktorów jądrowych w ciągu 15 lat
Kanadyjski rząd ogłosił federalną strategię nuklearną zakładającą budowę do 10 nowych reaktorów jądrowych w ciągu najbliższych 15 lat. Plan ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego kraju i redukcję emisji CO₂. To jeden z największych programów rozbudowy energetyki jądrowej w historii Kanady.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!