Egipt zatrzymał setki osób za nielegalną eksploatację złota
Egipska armia przeprowadziła masowe zatrzymania osób zaangażowanych w nielegalną eksploatację złota. Zatrzymano setki ludzi w ramach szerokiej operacji. Wojsko ostrzegło, że „zachowuje wszystkie dostępne opcje, by radzić sobie z wszelkimi zagrożeniami".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!