Dorota Naruszewicz: odeszła z "Klanu" bo miała dość — po 15 latach wyjaśnia
Dorota Naruszewicz, która przez 15 lat grała w serialu „Klan", opowiedziała 22 czerwca 2026 r. w programie „Pytanie na śniadanie" o swojej decyzji odejścia. Aktorka przyznała wprost: „W pewnym momencie po prostu doszłam do wniosku, że mam tego trochę dość." Zdradziła, że miała więcej niż jeden powód, by zakończyć współpracę z produkcją.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!