Grbić powołał gwiazdy na turniej Ligi Narodów w Gliwicach
Selekcjoner Nikola Grbić ogłosił skład reprezentacji Polski na kolejny turniej Ligi Narodów, który odbędzie się w Gliwicach. Do kadry wracają czołowe gwiazdy zespołu, nieobecne we wcześniejszej fazie rozgrywek. Polacy zakończyli pierwszy turniej fazy zasadniczej z bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!